• Toaleta to nie śmietnik!

• Nowa galeria Toaleta to nie śmietnik! została dodana do albumu fotograficznego

W naszej szkole uczniowie klasy I, II i III wzięli udział w zajęciach "Toaleta to nie śmietnik!". Zabawy edukacyjne i prelekcję dla najmłodszych przygotowały Wodociągi Płockie. Podczas zajęć dzieci dowiedziały się czego nie można wrzucać do toalety, gdyż źle wpływa to na stan kanalizacji i powoduje jej awarię. Przyczynia się to również do zanieczyszczania środowiska, a nawet do rozmnażania szczurów. Uczniowie wiele wynieśli ze spotkania i na pewno teraz się zastanowią zanim wyrzucą coś do toalety.

• Planetarium Syriusz

• Nowa galeria Planetarium Syriusz została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 4 stycznia naszą szkołę odwiedziło mobilne planetarium Syriusz. Dzięki wykorzystaniu nowatorskich rozwiązań i elektroniki uczniowie mogli odbyć niezapomnianą podróż w najdalsze zakątki kosmosu. Pokazy i towarzyszące im dyskusje pogłębily wiedzę, wzbudzily ciekawość i dostarczyły niesamowitych przeżyć naszym uczniom. Mamy nadzieje, że wśród naszych podopiecznych znajdują sie przyszli astronauci.